Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Polował na uczennice, szuka go policja

23 czerwca 2016 r.
Czy w okolicach Złotokłosu i Prac Dużych pojawił się pedofil? Policjanci apelują o ostrożność.

O sprawie dowiedzieliśmy się z forum internetowego Miejscovi.pl. Z zamieszczonych tam wpisów wynika, że 13 czerwca dwie uczennice Zespołu Szkół w Złotokłosie – dokładnie podstawówki – zostały zagadnięte przez jadącego samochodem mężczyznę. Pierwszą dziewczynkę kierowca zaczepił w wymienionej miejscowości około godz. 15. Drugi przypadek miał miejsce w Pracach Dużych mniej więcej 45 minut później. Mężczyzna w niedwuznaczny sposób proponował uczennicom kontakt seksualny. Gdy spotykał się z kategoryczną odmową, odjeżdżał.

Piaseczyńska policja potwierdza, że w ubiegłym tygodniu odnotowała dwa zgłoszenia. Są jednak rozbieżności w relacjach dziewczynek, m.in. odnośnie do koloru i wielkości samochodu. Dodatkowo jedna z uczennic twierdzi, iż auto nie miało tablic rejestracyjnych.

Według informacji zawartych na forum mężczyzna ma 40–50 lat i ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem oraz czapkę z daszkiem.

O przykrych zdarzeniach została poinformowana dyrekcja Zespołu Szkół w Złotokłosie. W placówce zorganizowano pogadanki. Z uczniami rozmawiali także policjanci.

Policja próbuje ustalić tożsamość kierowcy. Na razie funkcjonariusze nie chcą zdradzać szczegółów dochodzenia. Jednocześnie proszą o przekazywanie informacji, które mogą pomóc w namierzeniu domniemanego pedofila.

Dominik Górecki

Komentarze

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

OPIS


Najnowsze galerie

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl