Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Rozrywki nie tylko retro

16 czerwca 2016 r.
W weekend Dni Konstancina, czyli prawdziwe zatrzęsienie atrakcji w parku zdrojowym.

Najciekawszymi punktami programu wydają się koncert Haliny Mlynkovej oraz Parada Retro. Popowo-folkowa wokalistka zaśpiewa w sobotę w amfiteatrze o godz. 20.30. Natomiast samorządowcy i mieszkańcy ubrani w stroje nawiązujące do przełomu XIX i XX wieku przejdą ulicą Piłsudskiego w niedzielę o 13.30.

Czego jeszcze warto być świadkiem? W amfiteatrze pierwszego dnia wystąpią lokalni artyści i jazzowy zespół The Warsaw Dixielanders, a drugiego – m.in. konstanciński big band, warecka orkiestra dęta oraz muzycy Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Ci ostatni wykonają o 17.30 arie i duety operowe i operetkowe. Jeśli zaś chodzi o atrakcje poza sceną, to wspomnieć należy o wycieczkach z przewodnikiem, warsztatach retro, wystawie starych aut, lotach balonem, a przede wszystkim o niecodziennym meczu piłkarskim. W niedzielę o 14.30 zmierzą się urzędnicy i mieszkańcy, a będą mieć na sobie stroje... w których grano na przełomie XIX i XX wieku.

I w sobotę, i w niedzielę impreza rozpocznie się o 13.30 i potrwa do wieczora. (rk) fot. rk

Komentarze

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

OPIS


Najnowsze galerie

Wkrótce

Huk armat pośród starych murów

Huk armat pośród starych murów

Szwedzi znowu wysadzą zamek w Czersku, jak 360 lat temu, tym razem na niby. 2 i 3 lipca będzie znacznie więcej widowiskowych atrakcji w warowni.

» Hip-hop i „Miś”» Jedyna taka noc» Stępień o Trybunale» Walka żywiołów» Solo i w chórze

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl