Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Złoto-srebrny Grójec

16 czerwca 2016 r.
Piłkarze z Baniochy przez całe eliminacje piątkowego turnieju dzieci do lat 13 im. Kazimierza Górskiego w Górze Kalwarii nie stracili ani jednej bramki.

W finale ulegli jednak 1:3 drużynie z grójeckiej szkoły nr 1, w której grali trampkarze klubu Mazowsze. – Trudno – wzdychał Henryk Żołnowski, opiekun banioszan. Trzecie miejsce zdobyła reprezentacja Czaplinka.

W kategorii dziewcząt – podobnie jak przed rokiem – piłkarki z podstawówki w Nowej Iwicznej (gmina Lesznowola) zagrały z dziewczętami z „Jedynki” w Grójcu. I znów okazały się lepsze, ale dopiero w rzutach karnych. Trener srebrnych medalistek Konrad Główka po tym meczu nie był zadowolony, choć mówił nam, że „najważniejsza jest dobra zabawa”. Trzecie były zawodniczki z Dobiesza. Najwięcej goli w całej imprezie, 20, strzeliła Oliwia Malesa z Grójca (na zdjęciu w niebieskim stroju)

Turniej rozegrano już po raz 21. Rywalizowały 22 drużyny szkolne z powiatów piaseczyńskiego i grójeckiego, w tym 10 dziewczęcych. (pc) fot. pc

Komentarze

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

OPIS


Najnowsze galerie

Sport

Ich grawitacja nie dotyczy

Ich grawitacja nie dotyczy

Włodarze pogratulowali twórcom i zawodnikom Klubu Tańca Sportowego Grawitacja niedawnych sukcesów – 18 złotych medali na mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy.

» Odważni na start» Władcy szachownicy» Przed każdym 7 km» Wolfsburg nad Pilicą» Wokół Jeziórka

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl