Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Jeszcze nie uciekał, a już pędził

9 czerwca 2016 r.
Wczoraj o 2.00 w nocy jadący skodą młody kierowca z Karczewa przekroczył w Tomicach dozwoloną prędkość o... 92 kilometry na godzinę.

Patrol drogówki, który stał we wsi, schwytał 21-letniego pirata drogowego po pościgu, w podpiaseczyńskiej Pilawie. Nie było łatwo zmusić go do zatrzymania się. Dlatego – jak usłyszeliśmy od kom. Jarosława Sawickiego z Komendy Powiatowej Policji – mundurowi zaczęli się zastanawiać nad użyciem broni palnej. Ale okazało się to niepotrzebne, mężczyzna w końcu zareagował na stanowczy nakaz zjechania na pobocze.

Był nietrzeźwy. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Stanie przed sądem, ale prawo jazdy nie zostanie mu odebrane, ponieważ... nigdy go nie posiadał.

Piotr Chmielewski

Komentarze

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

OPIS


Najnowsze galerie

Kronika policyjna

Dostawczy ford wjechał na osobową toyotę

Dostawczy ford wjechał na osobową toyotę

Dwóch kierowców odniosło obrażenia w wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Wólce Załęskiej na trasie z Konstancina-Jeziorny do Góry Kalwarii.

» Z dachu na ziemię» Już nie pracuje» O pięć za dużo» Pobici w parku» Prawie jak markowe

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl