Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Szczęśliwa siódemka

2 czerwca 2016 r.
W Kurzętniku na Warmii piaseczyński klub sportowy X Fight dowiódł, że trenuje najsilniejszą ekipę kick-bokserów w kraju.

Od lewej: Łukasz Świderski, Bartosz Baczyński, Tomasz Kurzeja i Michał Michałowski
(fot. X Fight Piaseczno)

Podczas rozegranych w tej miejscowości w dniach 20–22 maja mistrzostw Polski seniorów KS X Fight w klasyfikacji generalnej zdobył najwięcej medali spośród 35 klubów uczestniczących w zawodach.

Siedmioosobowa reprezentacja Piaseczna wywalczyła siedem tytułów mistrza Polski w siedmiu kategoriach. Złote krążki trafiły do: Joanny Różańskiej, Doroty Godziny, Łukasza Wichowskiego, Bartosza Baczyńskiego, Tomasza Kurzei, Michała Michałowskiego oraz Łukasza Świderskiego. Ponadto 28-letni Baczyński został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem mistrzostw w formule pointfighting. Dla multimedalistki mistrzostw świata i Europy w kick-boxingu Doroty Godziny to było już 35. zwycięstwo w zawodach rangi mistrzostw Polski! – Dobry start naszych zawodników powinien zaowocować powołaniami do kadry narodowej na mistrzostwa Europy, które odbędą się w listopadzie w Atenach – spodziewa się Marcin Pałuba, trener medalistów.

Piotr Chmielewski

Komentarze

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

OPIS


Najnowsze galerie

Sport

Ich grawitacja nie dotyczy

Ich grawitacja nie dotyczy

Włodarze pogratulowali twórcom i zawodnikom Klubu Tańca Sportowego Grawitacja niedawnych sukcesów – 18 złotych medali na mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy.

» Odważni na start» Władcy szachownicy» Przed każdym 7 km» Wolfsburg nad Pilicą» Wokół Jeziórka

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl