Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Warka

Jednym i drugim brakuje pieniędzy

Jednym i drugim brakuje pieniędzy

AktualnościWłodarze Warki obawiają się, że powiat tanim kosztem wyzbędzie się jedynego wolnego terenu publicznego w gminie, na którym mogłyby powstać zakłady pracy.

Patron Pilecki

AktualnościRotmistrza Witolda Pileckiego – tak został nazwany 31 maja pasaż pomiędzy ulicami Wysockiego i Polną w Warce.
Chińczyk to przeżytek

Chińczyk to przeżytek

AktualnościW wielu nowoczesnych planszówkach nie ma kostek, tradycyjnej planszy, a współgracz to nie przeciwnik. Więc jak się w nie gra?
Ostatnia droga gruchota

Ostatnia droga gruchota

AktualnościAuta, których czasy świetności minęły, mnóstwo emocji, humoru i kurzu – w sobotę rozegrano pierwszy warecki wyścig wraków.
Susz i proszki

Susz i proszki

Kronika policyjnaDo aresztu trafili dwaj mieszkańcy Warki podejrzani o handel substancjami odurzającymi i nielegalne posiadanie broni.
Parada gruchotów

Parada gruchotów

WkrótceW tym wyścigu nie chodzi o osiągi, ale o dobrą zabawę.

Wolfsburg nad Pilicą

SportZdobywcy piłkarskiego mistrzostwa Polski oraz Pucharu Polski – warszawska Legia – przygotowania do kolejnego sezonu rozpoczną w Warce, 10 czerwca.

Przestaw się na planszówki

WkrótceWarecki Klub Gier Planszowych i Fantastyki WARG w sobotę 28 maja organizuje konwent fanów planszówek.
Trzylatki za burtą

Trzylatki za burtą

AktualnościWładze gminy nie mają na razie recepty, jak pomóc rodzicom trzylatków, dla których zabrakło miejsc w jedynym samorządowym przedszkolu w gminie.
Grobowe miny sąsiadów

Grobowe miny sąsiadów

AktualnościWłaściciele kilku posesji obok powstającego domu pogrzebowego przy ul. Cmentarnej w Warce próbują nie dopuścić do ukończenia budowy.

<< poprzednia - 1 2 3 4 5 6 7 - następna >>


Najnowsze galerie

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl