Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Grójec

Drożej dla domów

AktualnościOd 1 stycznia w gminie Grójec zmienią się stawki za dostawę wody oraz odbiór ścieków.
Szpitalne trzęsienie ziemi

Szpitalne trzęsienie ziemi

AktualnościCiąg dalszy kłopotów w grójeckim szpitalu. W zeszłym tygodniu rada nadzorcza odwołała Zbigniewa Kończaka z funkcji prezesa lecznicy.
Pływalnia bardziej atrakcyjna

Pływalnia bardziej atrakcyjna

AktualnościZnamy już szczegóły zmian, jakie zajdą po przebudowie grójeckiej pływalni w przyszłym roku.
Wystrzałowy pożar

Wystrzałowy pożar

AktualnościKilkanaście sztuk broni palnej, amunicję, a nawet pociski moździerzowe znaleźli policjanci na prywatnej działce w Podolu.
Okradli i podpalili

Okradli i podpalili

AktualnościPrawdopodobnie podpalenie było przyczyną pożaru, jaki wybuchł we wtorek w kamienicy przy ul. Piotra Skargi w Grójcu.
Mieszkańcy mają inne plany

Mieszkańcy mają inne plany

AktualnościGrójczanie z ulicy Zdrojowej i okolic nie chcą, aby w pobliżu ich domów mogły powstawać kolejne zakłady produkcyjne.
Gorący fotel szefa szpitala

Gorący fotel szefa szpitala

AktualnościZbigniew Kończak, prezes Powiatowego Centrum Medycznego, w piątek podał się do dymisji. Nie wiadomo, czy zostanie przyjęta.

Po policji wodociągi

AktualnościDawna komenda policji przy ul. Kościelnej w Grójcu stanie się własnością gminnej spółki, w którą 1 stycznia przekształci się Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

„Krwawa” muzyka

WkrótceDziś wystąpi w Grójcu, w ramach Grójeckiej Sceny Bardów, półfinalistka V edycji programu „Must be the music” Justyna Jary wraz z zespołem Pompadur.

Akrobatyczny 11.11

WkrótcePokazy akrobatyczne grupy Alter Trio i akrobacje rowerowe – między innymi takie atrakcje są w programie festynu rodzinnego, który odbędzie się 11 listopada (środa) w hali Spartakus w Grójcu.

<< poprzednia - 2 3 4 5 6 7 8 - następna >>


Najnowsze galerie

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl