Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Góra Kalwaria

Dostawczy ford wjechał na osobową toyotę

Dostawczy ford wjechał na osobową toyotę

Kronika policyjnaDwóch kierowców odniosło obrażenia w wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Wólce Załęskiej na trasie z Konstancina-Jeziorny do Góry Kalwarii.
Historia Polski na wesoło

Historia Polski na wesoło

AktualnościW paradzie otwierającej sobotnie Święto Góry Kalwarii wzięło udział kilkuset uczniów szkół w gminie – od podstawowych po średnie.
Juror Wiśniewski

Juror Wiśniewski

AktualnościPo widowiskowym sobotnim występie w Górze Kalwarii w niedzielę w Sobikowie Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, pokazał inną twarz.
Huk armat pośród starych murów

Huk armat pośród starych murów

WkrótceSzwedzi znowu wysadzą zamek w Czersku, jak 360 lat temu, tym razem na niby. 2 i 3 lipca będzie znacznie więcej widowiskowych atrakcji w warowni.

Hip-hop i „Miś”

WkrótceW sobotę kalwaryjski rynek będzie rozbrzmiewać muzyką. Głównie hip-hopem.
Szata sprzed wieków

Szata sprzed wieków

AktualnościMarek Ziętek, 21-letni mieszkaniec Góry Kalwarii, jest finalistą konkursu „Ubiory na dworze króla Jana III”, ogłoszonego przez Muzeum Pałacu w Wilanowie dla promocji młodych talentów.
„Darz bór!” – witali się

„Darz bór!” – witali się

AktualnościKoło łowieckie Powiśle uroczyście obchodziło w sobotę 60-lecie istnienia. Było wiele gratulacji od władz i przyjaciół.

Z dachu na ziemię

Kronika policyjnaW piątkowe popołudnie z dachu parterowego domu przy ul. Leśnej w Górze Kalwarii spadł 71-letni właściciel posesji, który samodzielnie wykonywał na nim prace.

Już nie pracuje

Kronika policyjnaDwa najnowsze modele smartfonów skradł z miejsca pracy 23-latek.

Dekada w celi

AktualnościSąd Apelacyjny w Warszawie tydzień temu utrzymał w mocy orzeczenie sądu niższej instancji wobec 28-latki, która poważnie ugodziła nożem pracownicę opieki społecznej w Górze Kalwarii.

<< poprzednia - 1 2 3 4 5 6 7 - następna >>


Najnowsze galerie

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl