Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Piaseczno

Śpiew i pląsy

Śpiew i pląsy

WkrótceKapela Staśka Wielanka (na zdjęciu) i zespół Menele zagrają w niedzielę o godz. 18 na rynku w Piasecznie.
Zabytki na kółkach

Zabytki na kółkach

WkrótceSyrenki, małe i duże fiaty, warszawy oraz inne auta i motocykle wyprodukowane przynajmniej 30 lat temu zostaną pokazane podczas III Zlotu Pojazdów Zabytkowych na miejskim targowisku.
Zagra nam Gortat!

Zagra nam Gortat!

AktualnościZawodnik amerykańskiej drużyny Washington Wizards i najbardziej znany polski koszykarz Marcin Gortat poprowadzi w Piasecznie trening z udziałem miejscowych dzieci i nastolatków.
Czy ze Społem wyprowadzono miliony

Czy ze Społem wyprowadzono miliony

AktualnościProkuratura Regionalna w Warszawie kończy śledztwo w sprawie podejrzenia o niegospodarność w piaseczyńskiej Powszechnej Spółdzielni Spożywców (PSS).
Władcy szachownicy

Władcy szachownicy

SportW gminie mieszkają niekwestionowani mistrzowie królewskiej gry.
Szczęśliwa siódemka

Szczęśliwa siódemka

SportW Kurzętniku na Warmii piaseczyński klub sportowy X Fight dowiódł, że trenuje najsilniejszą ekipę kick-bokserów w kraju.
Szli ulicą i bili. Każdego

Szli ulicą i bili. Każdego

Kronika policyjnaPolicja prosi o kontakt osoby, które z niedzieli na poniedziałek zostały zaatakowane w centrum miasta przez dwóch mężczyzn.

Klimat surrealizmu

WkrótcePrace Gürbüza Dogana Ekşioglu, światowej sławy tureckiego ilustratora i malarza, będą wystawione od niedzieli w Kolonii Artystycznej przy ul. Dębowej 3 w Zalesiu Dolnym.

Spółdzielcy muszą sięgnąć głębiej do portfeli

AktualnościMieszkańcy bloków Jedności w Piasecznie będą musieli uiścić zaległe opłaty za wieczyste użytkowanie gruntów pod mieszkaniami i garażami.

W święto do celi

Kronika policyjnaPolicjanci musieli użyć służbowych pałek, by nieco uspokoić krewkiego 30-latka niszczącego rankiem w Boże Ciało elewacje budynków przy ul. Pomorskiej w Piasecznie.

<< poprzednia - 1 2 3 4 5 6 7 - następna >>


Najnowsze galerie

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl