Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Listy

Konstanciński Rower: rozwój czy stagnacja?

Konstancin-JeziornaJak czytamy na gminnej stronie internetowej, „Konstanciński Rower Miejski bije rekordy wypożyczeń“. Tylko dlaczego w Urzędzie Gminy nie ma zwolenników, aby ów system rozwijać?

Wąż kontra dziki

Konstancin-Jeziorna– Dni Konstancina mogły się zakończyć tragicznie, gdyż koło Hugonówki pojawiły się dziki. Matka z małymi – pisze czytelniczka.

Gmina zabierze, gmina da

Piaseczno„Ja mam pomysł wspaniały Historyczny – jak sądzę – A kochana Ojczyzna Niech da jeno pieniądze” (Marian Załucki – satyryk).

Asfalt dla rowerów to wcale nie powód do satysfakcji

PiasecznoDroga rowerowa w tym miejscu jest po prostu niepotrzebna i zamiast poprawić warunki ruchu i bezpieczeństwo rowerzystów, pogorszy je.

Pańska decyzja jest dla szkoły barbarzyństwem

Góra KalwariaList otwarty rodziców uczniów Niepublicznej Szkoły Muzycznej i Studium Muzycznego „Orfeusz” w Górze Kalwarii do burmistrza Dariusza Zielińskiego.

Panie Prezesie, brak Panu argumentów?

Góra KalwariaWysokość zadłużenia Spółdzielni Mieszkaniowej za wodę to w dużej mierze wynik zamontowania niewłaściwych wodomierzy przez Zakład Gospodarki Komunalnej.

Jazda na hamulcu ręcznym

PiasecznoBudżet gminy Piaseczno to labirynt, w którym wielu radnych traci drogę, szukając jedynie swoich partykularnych ścieżek – pisze radny Zbigniew Mucha.
Psy szczekają, karawana jedzie

Psy szczekają, karawana jedzie

Piaseczno– Będziemy mieli teren rekreacyjny z prawdziwego zdarzenia, choć obecnie jest tylko ścieżka i betonowa płyta przerzucona przez kanałek – pisze radna Hanna Krzyżewska.

Niedługo będziemy chodzić po grobach

Warka– Na wareckim cmentarzu panuje chaos. Liczę, że władze w końcu zadbają o nekropolię – pisze nasza czytelniczka.

Władze zapomniały

Góra KalwariaIleż było oczekiwań w związku z uruchomieniem linii autobusowej L25! Rozczarowanie jednak ogromne – pisze mieszkanka Sierzchowa.

<< poprzednia - 1 2 3 4 5 6 7 - następna >>


Najnowsze galerie

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl