Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Kronika policyjna

Dostawczy ford wjechał na osobową toyotę

Dostawczy ford wjechał na osobową toyotę

Góra KalwariaDwóch kierowców odniosło obrażenia w wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Wólce Załęskiej na trasie z Konstancina-Jeziorny do Góry Kalwarii.

Z dachu na ziemię

Góra KalwariaW piątkowe popołudnie z dachu parterowego domu przy ul. Leśnej w Górze Kalwarii spadł 71-letni właściciel posesji, który samodzielnie wykonywał na nim prace.

Już nie pracuje

Góra KalwariaDwa najnowsze modele smartfonów skradł z miejsca pracy 23-latek.

O pięć za dużo

GrójecW poprzednią środę w ręce kryminalnych wpadł 26-letni grójczanin. Późnym wieczorem w jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli pięć małych torebek z porcjami amfetaminy.
Mieli coś do Hondy

Mieli coś do Hondy

Konstancin-JeziornaDwaj nietrzeźwi mężczyźni szli nocą z soboty na niedzielę przez centrum Konstancina-Jeziorny i niszczyli zaparkowane przy ulicach samochody.
Jeszcze nie uciekał, a już pędził

Jeszcze nie uciekał, a już pędził

Góra KalwariaWczoraj o 2.00 w nocy jadący skodą młody kierowca z Karczewa przekroczył w Tomicach dozwoloną prędkość o... 92 kilometry na godzinę.

Pobici w parku

GrójecDwaj mężczyźni podejrzani o pobicie 46-latka i jego syna są w rękach policji.

Prawie jak markowe

LesznowolaSąd zatrzymał na trzy miesiące w areszcie 35-letniego Pakistańczyka sprzedającego w centrum handlowym w Wólce Kosowskiej podróbki markowej odzieży.

Nie dawał spokoju

Konstancin-JeziornaBił, znęcał się psychicznie i groził pozbawieniem życia. Mowa o 32-latku, który nie dawał spokoju swojej byłej partnerce.

Rozpierała ją agresja

LesznowolaKobieta zatrzymana w poprzednią środę przez stróżów prawa już wielokrotnie biła swojego 44-letniego konkubenta.

<< poprzednia - 1 2 3 4 5 6 7 - następna >>


Najnowsze galerie

Kronika policyjna

Dostawczy ford wjechał na osobową toyotę

Dostawczy ford wjechał na osobową toyotę

Dwóch kierowców odniosło obrażenia w wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Wólce Załęskiej na trasie z Konstancina-Jeziorny do Góry Kalwarii.

» Z dachu na ziemię» Już nie pracuje» O pięć za dużo» Pobici w parku» Prawie jak markowe

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl