Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Polował na uczennice, szuka go policja

23 czerwca 2016 r.
Czy w okolicach Złotokłosu i Prac Dużych pojawił się pedofil? Policjanci apelują o ostrożność.

O sprawie dowiedzieliśmy się z forum internetowego Miejscovi.pl. Z zamieszczonych tam wpisów wynika, że 13 czerwca dwie uczennice Zespołu Szkół w Złotokłosie – dokładnie podstawówki – zostały zagadnięte przez jadącego samochodem mężczyznę. Pierwszą dziewczynkę kierowca zaczepił w wymienionej miejscowości około godz. 15. Drugi przypadek miał miejsce w Pracach Dużych mniej więcej 45 minut później. Mężczyzna w niedwuznaczny sposób proponował uczennicom kontakt seksualny. Gdy spotykał się z kategoryczną odmową, odjeżdżał.

Piaseczyńska policja potwierdza, że w ubiegłym tygodniu odnotowała dwa zgłoszenia. Są jednak rozbieżności w relacjach dziewczynek, m.in. odnośnie do koloru i wielkości samochodu. Dodatkowo jedna z uczennic twierdzi, iż auto nie miało tablic rejestracyjnych.

Według informacji zawartych na forum mężczyzna ma 40–50 lat i ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem oraz czapkę z daszkiem.

O przykrych zdarzeniach została poinformowana dyrekcja Zespołu Szkół w Złotokłosie. W placówce zorganizowano pogadanki. Z uczniami rozmawiali także policjanci.

Policja próbuje ustalić tożsamość kierowcy. Na razie funkcjonariusze nie chcą zdradzać szczegółów dochodzenia. Jednocześnie proszą o przekazywanie informacji, które mogą pomóc w namierzeniu domniemanego pedofila.

Dominik Górecki


OPIS


Najnowsze galerie

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl