administracja  
Serdecznie zapraszamy do działu Galeria wydarzeń oraz Video galerie

     Menu główne




     Po godzinach ...







     Dane telemailowe

A.R. SKŁAD
WŁADZE GMINY


Kierownictwo

Burmistrz: Barbara Samborska
Z-ca burmistrza: Dariusz Antoni Zieliński
Sekretarz: Zbigniew Ostrowski
Skarbnik: Jadwiga Arleta Rowińska

Skład Rady Miejskiej

Borowski Leonard
Bugno Zbigniew (zastępca przewodniczącego)
Gliński Jacek
Jędrzejczyk Stanisław
Kanarek Wojciech
Machowski Władysław
Morawiec Ewa
Nadstawny Zenon (zastępca przewodniczącego)
Pazura Andrzej
Pietrzak Andrzej
Posiewka Andrzej
Posiewka Andrzej s.Stanisława
Pyszyńska Dorota
Rechnia Danuta
Rytko Dariusz
Sałański Bogdan
Smakoszewski Krzysztof
Szeląg Piotr (przewodniczący)
Szynkiewicz Wojciech
Wrochna Stanisława
Zdulska Rozalia

Skład osobowy stałych Komisji Rady Miejskiej w Górze Kalwarii


I. Komisja Finansów i Rozwoju

1.Morawiec Ewa Przewodnicząca Komisji
2.Pyszyńska Dorota Zastępca Przewodniczącej
3.Borowski Leonard
4.Bugno Zbigniew
5.Nadstawny Zenon

II. Komisja Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu

1.Smakoszewski Krzysztof Przewodniczący Komisji
2.Machowski Władysław Zastępca Przewodniczącego
3.Pietrzak Andrzej
4.Rytko Dariusz
5.Zdulska Rozalia

III. Komisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego

1.Posiewka Andrzej s. Jana Przewodniczący Komisji
2.Gliński Jacek Zastępca Przewodniczącego
3.Wrochna Stanisława

IV. Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Handlu

1.Szynkiewicz Wojciech Przewodniczący Komisji
2.Jędrzejczyk Stanisław Zastępca Przewodniczącego
3.Rechnia Danuta
4.Sałański Bogdan

V. Komisja Rewizyjna

1.Kanarek Wojciech Przewodniczący Komisji
2.Pazura Andrzej Zastępca Przewodniczącego
3.Posiewka Andrzej s. Stanisława

VI. Komisja Prezydialna

1.Szeląg Piotr Przewodniczący Rady Miejskiej
2.Nadstawny Zenon Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
3.Bugno Zbigniew Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
4.Morawiec Ewa Przewodnicząca Komisji Finansów i Rozwoju
5.Smakoszewski Krzysztof Przewodniczący Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu
6.Posiewka Andrzej s. Jana Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego
7.Szynkiewicz Wojciech Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Handlu
8.Kanarek Wojciech Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

VII. Sołtysi

1. Baniocha - Helena Tarkowska
ul. Wiejska 4, 22 727 50 80

2. Baniocha - Andrzej Pietrzak
ul. Środkowa 12, 22 727 50 60

3. Brześce - Jan Konopka
ul. Wiślana 15, 22 711 72 01

4. Brzumin, Ostrówik, Kępa Radwankowska, - Edyta Zduńczyk
Borki 1, 22 797 17 65

5. Buczynów - Maria Ziejka
Aleksandrów 9a, 22 797 18 65

6. Cendrowice - Stanisław Masny
ul. Polna 1, 22 726 87 53

7. Czaplin - Zbigniew Adamczyk
Czaplin 30, 22 726 86 54

8. Czaplinek - Sławomir Kącki
Czaplinek 11, 22 726 85 75

9. Czarny Las - Antoni Wiśniewski
Czarny Las 77, 22 726 88 32

10. Czersk - Jerzy Krawczyński
ul. Wójtowska 1, 22 727 42 47

11. Julianów - Eugeniusz Szymański,
Czachówek, ul. Główna 82, 22 727 67 89

12. Coniew – Augustyn Wojdat
Coniew 4, 22 727 36 39

13. Dobiesz - Tadeusz Żukowski
Dobiesz, ul. Lipowa 25, 22 726 86 49

14. Dębówka - Grażyna Papińska
Dębówka 15, 22 726 86 03

15. Karolina - Piotr Tomasik
Karolina 10, 22 727 32 96

16. Kąty - Sławomir Jarmuszewski
Kąty ul. Stokrotki 4, 22 727 28 66

17. Krzaki Czaplinkowskie - Zenon Nadstawny
Krzaki Czaplinkowskie ul.Główna 24, 22 727 32 92

18. Królewski Las - Ryszard Amanowicz
Królewski Las 19, 22 797 18 05

19. Linin - Tadeusz Fabisiak
Linin 10, 22 727 15 27

20. Łubna - Andrzej Posiewka
Łubna 4a, 22 727 55 51

21. Mikówiec - Jadwiga Strzeżek
Mikówiec 31, 22 797 12 64

22. Moczydłów - Wiesław Borowski
Moczydłów 20, 22 357 33 42

23. Obręb - Krzysztof Kozyra
Obręb ul. Kasztanowa 86, 22 726 87 23

24.Tomice - Mirosław Stachowski
Tomice ul. Kochanowskiego 46, 0 661 917 851

25. Pęcław - Andrzej Pierściński
Pęcław 77, 22 727 24 31

26. Podgóra - Grażyna Przybylska
Podgóra 23, 22 797 15 95

27. Podłęcze - Maria Brzezińska
Podłęcze 21, 22 797 12 79

28. Podosowa - Marianna Borowska
Podosowa 4, 22 797 17 13

29. Potycz - Bogdan Kobus
Potycz 54, 22 797 16 17

30. Ługówka, Sierzchów - Alicja Szturemska
Sierzchów ul. Słoneczna 6, 22 726 80 48

31. Sobików, Jan Fabisiak
Sobików 27, 22 726 81 10

32. Solec - Bogdan Sałański
Solec 57, 22 727 56 75

33. Szymanów - Stanisław Grzegorek
Szymanów 14a, 22 727 56 58

34. Wincentów - Witold Gugała
Wincentów, 22 726 86 14

35. Wojciechowice - Zenon Jędryczka
Wojciechowice ul. Lipowa 42, 22 726 82 74

36. Wólka Dworska - Maria Pałyska
Wólka Dworska 10, 22 797 14 29

37. Wólka Załęska - Jeż Zbigniew
Wólka Załęska ul. Ku Słońcu 72, 22 727 45 96

38. Przewodniczący Zarządu ,,Osiedla Linin’’ – Machowski Władysław
Linin 33 m 15, 22 727 29 52

Dyrektorzy/kierownicy jednostek podległych


Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej – Stanisław Andruszkiewicz
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej – Franciszek Michał Isio
Dyrektor Zakładu Administracji Budynków Komunalnych – Ewa Kłos
Dyrektor Ośrodka Kultury – Beata Elżbieta Polaczyńska
Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych i Kultury Fizycznej – Jan Wysokiński
Kierownik Ośrodka Pomocy Rodzinie – Andrzej Wojnarski
Dyrektor Miejskiego Zespołu Basenowo-Rekreacyjnego – Jerzy Jakub Sztyber
Dyrektor SP ZOZ – Leszek Antoni Rezler

Polecamy     

Video galerie     


Galerie wydarzeń     
20 lat Wólkowianek
Spotkanie z mikołajem
koncert NIC INNEGO
Koncert KABANOSA
Mecz: Nadstal - Victoria
Wspom. Cz. Niemena
XV Biegi Niepodległ.
Taneczne pejzaże cz.2
Taneczne Pejzaże cz. 1
Korona vs Nadstal ('92)
81. Urodziny Puchatka
Koncert muzyki Bacha
II Niezależny turniej PN
GK vs. O. Górskiego
Rondo im. K. Górskiego
otwarcie UTW
HIP-HOP show
Mecz: Korona - Pogoń
68. rocznica pow. PPP
Święto Rodziny
beat. O. Papczyńskiego
Europ. Dni Dziedzictwa
Korona - Legionovia
Mecz: Polska - Mołdawia
Mecz: Korona - Korona
Nieziemski ODDLOT #2
Dożynki Gminne '07r.
Święto ul. Strażackiej
Mecz: Korona - Piast
Karawana EUROPA
Mecz: Korona - Hutnik
87. rocznica Bitwy W
MP w narciarstwie w.
Festyn sportowy 06.08
Bartek w Bułgarii
Bartek w Koninie
Kolonie letnie 2007
Podróże w czasie
Puchar Wisły
Niezależny Turniej PN
Powitanie Lata 2007
Rycerze Na Zamku
Kongres Bezowiaka
34. Polskie Safari
Turniej PN U13
Bezp. Nad Wodą
Ogrody Królowej Bony
Awans Korony do IV Ligi
Korona - Zwolenianka
Boże Ciało
Dzień dziecka II
Trening z Mestre Umoi
Dzień dziecka
Teatr szkolny
Zakończenie UTW
Koncert dla Matki
Liga WOPR
Wyst. Folklorystyczna
Bartek dla mam
Nieziemski Odlot
7. Spotkanie Mariańskie
Mecz: Korona - Drukarz
Piknik Przyjaciół Ziemii
Zawody WOPR
"Okruchy Nieba"
Afrykańskie inspiracje
Turniej szachowy
Dzień Wiosny
Made in China
Msza Św. za JPII
Turniej ping-ponga
Stoły Wielkanocne
"BARTEK" Bydgoszcz
Warszawska Syrenka
Koncert Hip Hopowy
Zawody pływackie
Maz. Liga WOPR
2 taneczna parada
Dzień kobiet
Capoeira w GK
Turniej Piłki Siatkowej
42. Monte Calvaria
Amor rządzi?
IV KLAPS
Zwycięstwo BARTKA
Kurs Pierwszej Pomocy
Gala muzyczna
Małe formy teatralne
Jazzowe Standardy
Wolontariusze w TV
Zbiórka wolontariuszy
XV Finał WOŚP Dzień III
XV Finał WOŚP Dzień II
XV Finał WOŚP Dzień I
Konkurs szopek

Archiwum 2006


Galerie     

gorakalwaria.net © 2006 - 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone! | Autorzy :: 328
gg: 1 | ol: 59